Dobrá čajovna
22. ledna,  2015 - Doplnění zásob čajových.     Doplnění zásob čajových očekáváno v době dohledné:  Dvé zásilek z   Číny a jedna s Japanu očekávány v Čajových dílnách na počátku   února.   A.milec        ....více se dozvíte na stránkách Zpravodajství čajového.

   JAPAN: Zelené čaje

    GYOKURO KYOTO

Cena: 376/50 g (bal.)

Dočasně není skladem
Nedostupný

Mezisoučet: 0.00 Kč

  Ukázat košUkázat koš

  <-- Zpět

Detail čaje
#
Obrázek čaje neb obalu < >

POPIS

Excelentní vysoce znamenitý japonský zelený čaj. Lahodná chuť a svěží trávová vůně jara dává prožít dotek nebes v šálu. Tento čaj patří k nejvýše ceněným produktům říše Nipponu. Je sklízen na specielně zastíněných polích a je zárukou požitku nevšedního, originelní jeho přípravou pak umocněného. Temně zelený plochý subtilní lístek stejnoměrné velikosti, čerstvé trávové vůně a delikátní chuti. Typ čaje Gyokuro je vyhledáván pro jeho charakteristicky sladkou chuť.

Mapa
© 2006 - Spolek milců čaje, s r.o.
© Designed by MPStudio.eu
čaj, caj, cay, cha, tea, thé, the, obchod, shop, room, cajovna, čajovna, tearoom, tea room, tea-room, good, goodtea, goodtroom, teashop, tea shop, thee, tee, herbata, kung, fu, kungfu, kung-fu, caje, čaje, spolek, milci, milec, milců, milcu, čajovna, cajovna, tearoom, tea-room, devotee, devotees, mpstudio, mp studio, simsa, šimsa, jurina, juřina, imperial