Spolek milců čaje
2. června,  2014 - Čajový altán \\           V sobotu 31.5.2014 byl v Prachovských skalách slavnostně otevřen za spoluúčasti Dobré čajovny neziskový čajový altán \"Plující oblaka\".Více na: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10154301097555045.1073741842.218732340044&type=1  ....více se dozvíte na stránkách Zpravodajství čajového.

<-- Zpět

 
FOTOREPORTÁŽ ZE SLETU ČAJOVÉHO TOVARYŠSTVA

v Českých Budějovicích.

 

Skupinka

Letošní VII. slet čajového tovaryšstva byl zasazen do jihočeské metropole. Hromadné foto pak nemohlo býti uskutečněno jinde než ve varně pivovaru Budvar.

Pivovarští valaši

Od Dobré čajovny pod Černou věží přivezl shromážděné čajové tovaryše do pivovaru vůz tažený pivovarskými valachy.

 

 

Přednáška

Po vyfotografování byli účastníci sletu informováni velesympatickým panem sládkem o zapeklitostech výroby piva.

Degustace

V průběhu pobytu v pivovaru probíhala degustace "čajového piva", které specielně pro tuto příležitost uvařil pan sládek.

Pohoda

Některým ze zúčastněných tato skutečnost náramně svědčila.

Hlavička

Po návštěvě pivovaru a výletu na horu Kleť se uskutečnilo "tovaryšovražedné" fotbalové utkání Čech vs. Morava, které skončilo ostudnou prohrou týmu z Čech 6 : 1.

Tomáš v bráně

Pro úplnost je však třeba dodati, že tým z Moravy a Slezska neočekávaně "nadraftoval" těsně před zahájením utkání několik klíčových hráčů z Čech a do branky pak nanominoval čajového živnostníka Tomáše Graubnera ze Zlína (na snímku vpravo).

Guláš

Po utkání se vyčerpaní účastníci nasytili v místní zahradní restauraci.

 

Organizace sletu, kterou měl na starost tovaryš Lada z DČ ČB, byla pak vyhodnocena jako vynikající. Za rok tedy opět nashledanou...

<-- Zpět

České Budějovice 2003
© 2006 - Spolek milců čaje, s r.o.
© Designed by MPStudio.eu
čaj, caj, cay, cha, tea, thé, the, obchod, shop, room, cajovna, čajovna, tearoom, tea room, tea-room, good, goodtea, goodtroom, teashop, tea shop, thee, tee, herbata, kung, fu, kungfu, kung-fu, caje, čaje, spolek, milci, milec, milců, milcu, čajovna, cajovna, tearoom, tea-room, devotee, devotees, mpstudio, mp studio, simsa, šimsa, jurina, juřina, imperial