Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Ostatní Počet produktů: 43

na stránku
Zobrazují se 37 – 43 z 43 položek
  • Argentinská varieta Yerby Maté, typická jednak světle šedavou barvou (způsobenou ročním zráním listů ve skladech s kontrolovanou vlhkostí), jednak řízeným přimísením stonků a jemného prachu do směsi. Právě tato struktura staletími osvědčená umožňuje tradiční opakované  zalévání v otevřené kalabase. 

  • Tradiční nápoj jihoamerických  Indiánů, postátná bylina cesmína paraguayská - v pádě tomto původu brazilského. Vyniká svými povzbuzujícímí účinky. Podává se v typické tykvi (kalabase) s kovovou trubičkou (bombillou). Pri větší koncentraci trpce nahořklá chuť, kterou lze zjemniti karamelisovaným cukrem či medem.

  • Rituelní specialita Dobré čajovny - 50g směsi koření (skořice, zázvor, hřebíček, fenykl, pomerančová kůra) + 50g Assamu CTC. Smísením vývaru z koření s čerstvě připraveným čajem, mlékem a medem vznikne známý nápoj pronikavé vůně, s účinky až mirně omamnými.

  • Rituelní specialita Dobré čajovny - 50g směsi koření (skořice, zázvor, hřebíček, fenykl, pomerančová kůra) + 50g Assamu CTC, v pádě tomto koření obohaceno o 5% bílého a 5% černého pepře. Smísením vývaru z koření s čerstvě připraveným čajem, mlékem a medem vznikne známý nápoj pronikavé vůně, s účinky až mirně omamnými.

Zobrazují se 37 – 43 z 43 položek