Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Čaje Počet produktů: 133

na stránku
Zobrazují se 127 – 133 z 133 položek
  • Originální směs koření Dobré čajovny, léty nejvyšší oblíbenosti osvědčená. V pádě tomto v BIO kvalitě.

  • Velejemně mletý prášek z šest let rostoucího ženšenového kořene, bez jakýchkoli přídavků - jeden z nejvzácnějších produktů jihovýchodní Asie. Rozmíchán v horké či studené vodě v domovině jest oblíbeným nápojem proti ranní únavě, zimomřivosti a zádumčivosti. V některých čajových oblastech jihokorejských přidává se rovněž do listového či mletého zeleného čaje.

  • "Perlový čaj" - tradiční technologií zpracovaný zelený čaj z provincie Zhejiang. Je typický zpracováním do malých, pevně svinutých kuliček, jež svým výrazným leskem dokladují výsostnou kvalitu a čerstvost tohoto čaje.

  • "Pu Er  v Bambusu" - raritní delikatesa: čaj Pu Er typu "shou", lisovaný do čerstvých stvolů bambusu, ve kterých dále vyzdrává do až podivuhodné jemnosti a šťavnatých chuťových tónů.  Místo původu: Menghai. Ročník 2007 (sklizeň) - 2008 (lisování).

  • Čaj Pu Er lisovaný tradicionelně do tvaru cihly, vhodný k opakovanému zalití. Místo původu: Menghai. Ročník 2013 (sklizeň) - 2014 (lisování).

  • "Perlový čaj" - tradiční technologií zpracovávaný zelený čaj z provincie Zhejiang, v Evropě též zvaný Gunpowder - "Special Grade". Je typický zpracování do malých, pevně svinutých kuliček, jež svým výrazným leskem dokladují výsostnou kvalitu a čerstvost tohoto čaje.

Zobrazují se 127 – 133 z 133 položek